Fotka interiéru hotelu

Hotelové interiéry

Již od založení v roce 1990 se firma Atelier-S zabývá výrobou hotelového nábytku. V současné době nabízíme nejen hotelový nábytek, ale kompletní nabídku hotelových interiérů na zakázku. Naše komplexní služby zahrnují také dodávky restauračního nábytku.

V současné době máme zrealizovány desítky hotelových projektů, kdy spolupracujeme s architekty nejzvučnějších jmen a hotelový nábytek jsme dodávali do hotelů, jako jsou hotel Lannova, hotel Grandhotel Pupp, hotel Alcron SAS Radisson Praha, hotel President Praha nebo hotel Imperial Praha.

Hotelový nábytek vyrábíme ve vlastních výrobních prostorách. Naši zaměstnanci mají více než 20-ti letou zkušenost, kterou vkládají do výsledné práce. Pro zachování vysoké kvality hotelového nábytku používáme kvalitní materiály, jako jsou ebony, oak stained, walnutwood stained, wood zebrano, ebony macasa, maplewood natur, maplewood stained.

Díky vlastní výrobě a mnohaleté zkušenosti v oblasti hotelového nábytku jsme schopni profesionálně a precizně zpracovat kompletní realizaci místností s hotelovým nábytkem. Máte tak jistotu, že hotelový nábytek nedojde v průběhu instalace k úhoně. Hotelový nábytek pro desítky hotelů.

Mám zájem o hotelový interiér